Chcete tvořit krásnější a velkolepější kresby, než jaké kreslíte teď?

Využijte relaxační kresbu na maximum a potěšte svou mysl i duši.


POVÍM VÁM TEĎ NĚCO, NAD ČÍM SE MOŽNÁ TEĎ USMĚJETE :-)

 • 1
  I v případě, že jste nikdy pořádně nekreslili a i váš domeček jedním tahem připomíná rozpadlou chatrč, jste schopní vytvořit skvělou kresbu. No vážně.
 • 2
  Pomocí tohoto stylu kreslení můžete i efektivně ovlivnit svojí náladu - zahnat smutky, vypustit vztek nebo dočerpat energii. Ukážu vám jak.

I práce, která vás baví, i rodina, kterou milujete, vás mohou někdy unavit. Tak to je a je to normální. Znám to. Sejde se moc drobných starostí, příliš věcí, co je třeba vyřídit a člověk běhá po obchodech, po úřadech, po kancelářích jako motorová myš. Někdy prostě jen dlouho prší a člověka přepadne smutek.

Stačí ale malá, správně načasovaná pauza a sprint v hlavě se zastaví, v práci dokončíte všechny úkoly snadněji a venku se to zdá zase o něco barevnější a přívětivější. Chce to jen vědět, jak, kdy a čím si pomoci. A právě to vás v Relaxuj kresbou učím.

 

Jsem Jana Cardová - malířka a lektorka - a známe spolu už pár týdnů

Pomáhám šikovným lidem posunout se na výtvarné cestě směrem od tvořílka k umělci.

Kreslení a malování pomáhá hodně i na duchu. Technika relaxační kresby v mém podání už oslovila na 4 500 lidí, ze kterých přes 500 tvoří pravidelně a kreslí pořád líp a líp. Miluji to nadšení, když se vám podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem jste si mysleli, že nikdy nezvládnete. Není možné, abych nemilovala svou práci! 🙂

Píšu eBooky a pořádám výtvarné on-line kurzy. Moc vám přeju zažít ten pocit, kdy zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si kdy mysleli. 🙂


eBook

SOUBOR METOD PRO TVŮRCE I NEMALÍŘE

vás naučí, jak odpočívat a tvořit zároveň


PŘEDSTAVTE SI, ŽE BUDETE MÍT NÁSTROJ
NA REGULACI SVÝCH NÁLAD.

Nepříjemný telefonát v práci, který vás vytočí, dlouhá firemní porada, na které se vás někdo rozhodl nudou zabít, pocit vyhoření po náročném dni i šedivý smutek, když pořád prší. Nic z toho už vás na dlouho nedostane.

Odpočívejte a tvořte zároveň.

CO KONKRÉTNĚ VÁM PŘINESE:

 • CHAOTIKOVI POMŮŽE NASTAVIT ŘÁD
  Máte problémy se soustředěním? Lítají vám občas myšlenky sem tam a nenechají vás v klidu? Vzory relaxační kresby vás naučí koncentrovat se a zároveň vás to bude BAVIT.
 • PERFEKCIONISTU NAUČÍ UVOLNIT SE
  Jestli máte sklony k puntičkářství a cítíte se nepříjemně napjatí, relaxační kresba vás naučí uvolnit ruku i hlavu. :-)
 • NAUČÍTE SE KRÁSNĚ KRESLIT
  Vážně, v relaxační kresbě totiž tvoříte obrázek z různých geometrických nebo jiných vzorů a ty je lehké se naučit. To, že možná neumíte nakreslit realisticky květinu, tu ničemu nevadí.

Lucie Licková                                     Andrea Haková 

Ze zpětných reakcí na eBook mě asi nejvíc dostal e-mail paní Evy:

(Je skvělá zpráva, že RK funguje i při závažnějších problémech. Pro velmi osobní povahu sdělení jsem neuvedla celé jméno.)

Na Vánoce jsem si přála Vaši relaxační knihu pro svoji sestru (42 let), byť jsem se obávala, že peníze vyletí komínem. Dlouho bylo ticho, pak jsem jednou přišla na návštěvu a nebývale se mnou vydržela u dispozic a kreslení 3 hodiny. Dnes mi její syn poslal, do čeho se pustila sama. Na člověka, který je několik let mimo práci, doma bez hlavního zájmu o cokoliv a takřka "nepustil hadr z ruky", je to super! Mám radost. Vymyslela jsem, že až bude obrázků aspoň 60, uděláme z toho koláž... Každý člověk má skrytý potenciál, i když se zdá, že už má jen své nutkavé obsedantní návyky... Moc se těším, že bude pokračovat. Díky! Mějte se moc hezky, snad Vás potěším a podpořím ve Vaší práci, na mě to funguje. :-) :-)
Eva K.

EBooky si už v Čechách našli své místo, takže už asi víte, že je to elektronická kniha. To znamená, že ji dostanete mailem jako soubor (.pdf), uložíte ji do svého počítače nebo tabletu a budete ji číst tam. EBook je kniha a zároveň služba - oproti klasické knížce má tu výhodu, že se mnou jako autorem máte bezprostřední kontakt, můžete se kdykoli na něco zeptat a já se vám budu věnovat. Můžeme vaše kresby dál konzultovat a posouvat vaše kreslení kupředu. S Vieweghem si o jeho knize prostě nepokecáte. :-)

Takhle to uvnitř eBooku vypadá:

[print_circle_slider_plus_lightbox id="10"] 

Úplně původně jsem chtěla vytvořit eBook na úplně jiné téma. Neuvěřitelně jsem se s tím ale prala, chtěla jsem vám nabídnout něco výjimečného a nápady nepřicházely. Začala jsem tedy spontánně kreslit relaxační obrázky, abych si trochu pročistila hlavu. Když jsem se pak podívala, vedle mě se nahromadily kresbičky. No jasně, řekla jsem si!

KAŽDÝ, AŤ UŽ DĚLÁME COKOLIV A JSME KDOKOLIV, POTŘEBUJEME SI UMĚT PROČISTIT HLAVU.
Nové nápady a řešení krizí totiž přicházejí nejčastěji, když se uvolníme.

A tak jsem sepsala a nakreslila a návody na techniku relaxační kresby, kterou bude moct využít kreativec stejně jako učitel, finanční poradce nebo každý jiný člověk, který občas potřebuje vypnout. Cena eBooku je normálně 570 Kč. ALE:

Kreslíme spolu už od začátku, co jste si stáhli můj eBook "Jak snadno přetvořit stres v krásnou kresbu", a já vám chci dát něco NAVÍC. EBook Relaxuj kresbou vás tady a teď vyjde jen na čtyři stovky se zárukou na vrácení peněz na 30 dní od zakoupení.

Startovní cena je pro vás k dispozici 7 dní od prvního vstupu na tuto stránku, tak to nepropásněte! :-)

Možná si teď říkáte:

JÁ ALE VÁŽNĚ NEUMÍM NAKRESLIT ANI RYBIČKU!

TO NEVADÍ! Vy opravdu NEMUSÍTE UMĚT KLASICKY KRESLIT. Proč? Protože základem jsou abstraktní vzory, které se kreslit naučíte, a ty pak kombinujete. Nebudeme kreslit ani zvířata, ani předměty, nic určitého, co byste museli dopředu umět.


KRESLIT UMÍM, JE EBOOK NĚCO PLATNÝ I UMĚLCI?

Podle mě ANO. Na mě osobně totiž relaxační kresba také působí. Myslím si, že alfou a omegou je zde to, že NEMUSÍTE VYMÝŠLET TÉMA ani FORMU. Zní to možná divně, ale vy eliminujete kreativní složku - to vědomí, které přemýšlí nad zlatým řezem, nad tím, co má kresba vyjádřit. Necháte se vést svým podvědomím a právě to vám přinese příjemnou úlevu.


CO KDYŽ BUDU CHTÍT EBOOK VRÁTIT?

Pokud zjistíte, že Relaxuj kresbou pro vás nebyla dobrá volba, pošlete mi do 30 dnů od zaplacení vaší objednávky e-mail na adresu jana@janacardova.cz. Tam napíšete, že odstupujete od smlouvy a chcete vrátit peníze. Ty pošlu zpět na váš účet.


 • NÁVODY NA 32 GRAFICKÝCH VZORŮ
 • KOMBINACI AUTOMATICKÉ, KLASICKÉ A ZENTANGLE KRESBY
 • NAUČÍTE SE, JAKÉ TVARY NAVODÍ POHODU A JAKÝMI NAOPAK SNADNĚJI VYPUSTÍTE VZTEK
 • METODU POMALÉ I BLESKOVÉ RELAXACE

I KDYŽ TO VYPADÁ, ŽE  UMĚT OVLIVŇOVAT SVOJÍ NÁLADU JE VĚC PŘÍJEMNÁ, ALE NE ÚPLNĚ DŮLEŽITÁ,
NENÍ RADNO TO PODCEŇOVAT.

Sama jsem docela workoholik a také často trpím smutkem, mám fóbii ze slimáků. Dnes a denně se přesvědčuji, o kolik mám věci snadnější, když dokážu více pracovat se svými emocemi.

 

Teorie bez praxe není o ničem. Aby se vám líp kreslilo, pošlu vám k eBooku navíc tenhle pracovní sešit.

Povede vás krok za krokem při trénování kresby vzorů. Ušetří vám práci s rýsováním pomocných sítí a bude trošku napovídat. Můžete si jej doma vytisknout a začít pohodlně pracovat.

Co na Relaxuj kresbou říkají (a jak kreslí) čtenáři:

Lucie Licková                                     Andrea Haková 

"Od malička žiji s tím, že neumím vůbec malovat. Moc jsem proto nevěřila, že by mi Relaxuj kresbou mohl pomoci vytvořit pěkný obrázek. Ale je plný neuvěřitelně propracovaných návodů, jak se naučit kreslit různé vzory a jak docílit krásného obrázku. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých možností, jak si pomocí čárání do bločku mohu uvolnit emoce. E-book doporučuji všem, kdo se potřebují cíleně uvolnit.
Míla Martínkovádula a autorka projektu Pohodový porod; www.milamartinkova.cz
"Mohla bych tu psát, jak je ebook krásně a prakticky sestavený, kolik hodnotných informací přináší a jak se díky němu i úplný neumětel naučí vyjadřovat pomocí malých krásných kresbiček. To vše je sice pravda, ale za sebe vidím mnohem větší hodnotu ebooku jinde. Jana má totiž krásnou duši a ta se vlévá do každého slova a každičkého obrázku. Už jen čtení hladí po duši a vy máte pocit, že s vámi autorka sedí u stolu, vede vám trpělivě ruku a podporuje vás u každé nakreslené čárky."
Veronika Hurdováautorka blogu Krkavčí matka, spisovatelka; www.krkavcimatka.cz
"Každé město je někdy šedivé, také vlasy šedavějí, občas prší i několik dní v řadě a stará přátelství někdy blednou. Byl právě takový den, když jsem na monitoru otevřel ebook Relaxuj kresbou. Začal se přede mnou odvíjet strhující příběh plný kouzel, který mi odhaloval jedno tajemství za druhým. Jana stvořila úžasnou knihu, která překonala má veškerá očekávání. Marně hledám nedokonalosti. Je to jako nečekaný zázrak. Vezme vás na dobrodružnou výpravu, kamkoli chcete. Vezme vás na cestu s tím nejmilejším doprovodem, jaký si dokážete představit. Po celou dobu vás bude příjemné hladit, jako když sluníčko hřeje tak akorát. Jana vás také nechá nahlédnout do svého malířského nitra. A činí tak s upřímností natolik odzbrojující, že si Vás prostě musí získat. Pokud čtete tyto řádky, máte před sebou možnost zažívat nekonečná dobrodružství vždy, když budete mít chuť vzít do ruky tužku. Sedím na terase a vidím svět plný barev, života. Obloha je zase modrá."
Tomáš Novákvedoucí vysílání, Hitradio Vysočina, www.radiovysocina.cz

Eliška Bochová 

Využijte relaxační kresbu na maximum a potěšte svou mysl i duši.

Startovní cena je pro vás k dispozici 7 dní od prvního vstupu na tuto stránku, tak to nepropásněte! :-)

Pokud se chcete ještě na něco zeptat,
jsem tu pro vás na mailu jana@janacardova.cz nebo telefonu 739 640 019.