Už jste se setkali s eBookem RELAXUJ KRESBOU,
ale chtěli byste něco víc než text a obrázky? Chcete jít dál a pokračovat v tvorbě?

Nebo jste se ještě s relaxační kresbou nesetkali,
ale moc byste chtěli nakreslit něco krásného? Zastavila vás myšlenka, že kreslit neumíte?
Cítíte se někdy bez nálady a nevíte co s tím?


Vím, že:

 • 1
  I v případě, že jste nikdy pořádně nekreslili, jste schopní vytvořit úžasnou kresbu. Vážně.
 • 2
  Pomocí kresby můžete snadno ovlivnit svojí náladu - zahnat smutky, vypustit vztek nebo dočerpat energii.

I práce, která vás baví, i rodina, kterou milujete, vás mohou někdy unavit. Tak to je a je to normální. Znám to. Sejde se moc drobných starostí, příliš věcí, co je třeba vyřídit a člověk běhá po obchodech, po úřadech, po kancelářích jako motorová myš. Někdy prostě jen dlouho prší a člověka přepadne smutek.

Stačí ale malá, správně načasovaná pauza a sprint v hlavě se zastaví, v práci dokončíte všechny úkoly snadněji a venku se to zdá zase o něco barevnější a přívětivější. Chce to jen vědět, jak, kdy a čím si pomoci. A právě to vás v Relaxuj kresbou učím. Jak zastavit ten kolotoč.

 

Jsem Jana Cardová

malířka a vaše osobní lektorka. Jsem tu od toho, abych pomáhala rozvíjet váš talent.

Miluji nadšení lidí, když se jim podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem si mysleli, že nikdy nezvládnou. Proto žiju, tvořím, píšu eBooky, články, pořádám osobní i on-line kurzy a těším se z každé vaší nové vytvořené věci. Zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si mysleli. Nekecám. 🙂


SOUBOR METOD PRO TVŮRCE I NEMALÍŘE

je on-line kurz, který vás naučí, jak odpočívat a zároveň výtvarně tvořit


JAK BUDE KURZ PROBÍHAT:

 • NEJEN 6 TÝDNŮ
  Dostanete svůj jedinečný přístup do členské sekce stránek, kde se vám budou každý týden otevírat nové lekce s návody. Následujících 6 týdnů si vše projdeme spolu a pak už to bude na vás. 🙂 Přístupy k lekcím vám samozřejmě zůstanou napořád a můžete se k návodům vracet, jak dlouho budete chtít.
 • ČLENSKÁ SEKCE A FACEBOOK BUDOU NAŠI POMOCNÍCI
  Zatímco v členské sekci najdete všechny texty, návody a zajímavosti, uzavřená skupina na Facebooku, která je tu jen pro nás, bude fungovat jako společná třída, kde si můžete radit nebo mi napsat, co vám v kurzu chybí. Z minulých kurzů jsem se přesvědčila, jak skvěle může taková skupina rozproudit tvoření!

CO KONKRÉTNĚ VÁM PŘINESE:

 • BUDETE UMĚT OVLIVŇOVAT SVOJÍ NÁLADU
  Díky znalostem z relaxační kresby si dokážete nalít čerstvou energii do žil, když budete unavení. Dokážete se zklidnit, když budete naštvaní. A objevíte toho mnohem víc. Chaotikovi pomůže relaxační kresba nastavit řád, perfekcionistu naučí uvolnit se.
 • NAUČÍTE SE VYTVÁŘET DÍLKA, KTERÁ PŘINESOU RADOST NEJEN VÁM, ALE I VAŠEMU OKOLÍ
  Není nic hezčího, než když uděláte radost někomu dalšímu a uslyšíte větu: "Páni, to je nádherný! Tos kreslil/a ty?" Zvoní v uších ještě dlouho po vyřknutí a vsadím boty, že vám rozzáří úsměv na tváři. 🙂

 

Pokud znáte eBook Relaxuj kresbou, kde najdete: Základy relaxační kresby, 32 vzorů k naučení, 3 kresebné techniky, psychologii tvarů a další věci,

 

podíváme se teď, kudy v kurzu půjdeme dál.

Jste připraveni posunout své kresby blíže k umění? Já věřím, že ano.
I když se možná teď trošku bojíte, že? 🙂

Nemusíte. Pojďme si říct, na co se můžete těšit:

 

 • PŘIDÁTE KE SVÝM KRESBÁM AKVAREL
  Posuneme relaxační kresbu blíže k umění. Naučíte se využívat barvy a ladit je k sobě.
 • POD RUKAMA SE VÁM NARODÍ NÁDHERNÁ ZVÍŘATA
  Budete vědět, jak rozvrhnout relaxační vzory do těla zvířete, aby nezmizelo ve změti čar.
 • POVÍME SI, JAK TAKOVOU KRESBU UCHOVAT
  Ve chvíli, kdy už máte ve svých rukách skutečné dílko, je třeba se o něj náležitě postarat. Dát mu lak a sklo, aby bylo dlouho krásné. S tím vám také poradím.

Že relaxační kresba dokáže ulevit i při závažnějších psychických obtížích jsem si ověřila
v e-mailu od paní Evy, ze kterého mám obrovskou radost:

(Pro velmi osobní povahu sdělení jsem neuvedla celé jméno.)

Na Vánoce jsem si přála Vaši relaxační knihu pro svoji sestru (42 let), byť jsem se obávala, že peníze vyletí komínem. Dlouho bylo ticho, pak jsem jednou přišla na návštěvu a nebývale se mnou vydržela u dispozic a kreslení 3 hodiny. Dnes mi její syn poslal, do čeho se pustila sama. Na člověka, který je několik let mimo práci, doma bez hlavního zájmu o cokoliv a takřka "nepustil hadr z ruky", je to super! Mám radost. Vymyslela jsem, že až bude obrázků aspoň 60, uděláme z toho koláž... Každý člověk má skrytý potenciál, i když se zdá, že už má jen své nutkavé obsedantní návyky... Moc se těším, že bude pokračovat. Díky! Mějte se moc hezky, snad Vás potěším a podpořím ve Vaší práci, na mě to funguje. 🙂 🙂

Eva K.

A JAK TO V ON-LINE KURZU VYPADÁ?

Pokud už teď víte, že kurz je to, co si nemůžete nechat ujít, objednejte tlačítkem níže.
Pro další informace prosím pokračujte ve čtení.

Zeptala jsem se současných studentů, jestli by vám chtěli něco vzkázat.

Marta píše: „Co bych mohla sdělit? Třeba to, že na začátku jsem vůbec nevěděla, jak se toho chopím, že mě to začalo strašně bavit a že si kreslím každý den. Že mě kurz učí se jinak dívat, vidět věci jinak. Že je tu skvělá parta, že se navzájem podporujeme a určitě i zlepšujeme."

Helena: „Já bych jim ráda sdělila, ať se nenechají ničím odradit, je to taková prima výzva, skvělá parta, úžasná lektorka a že trénink dělá mistry. 😉 „ (A Helena ví, o čem mluví. Sama chtěla od kreslení upustit. Nakonec jsme ale našly výtvarný způsob, který jí vyhovuje, a vesele kreslí.)

A Vendula vzkazuje hezké a jednoduché: „Já bych jim chtěla říct, že malíři a kreslíři jsou prima lidi a je mezi nimi vždycky fajn. 😉 „

POKUD UŽ JSTE NĚKDY ZAKOUPILI EBOOK RELAXUJ KRESBOU
a chcete s námi do kurzu, prosím, napište mi a já vám cenu eBooku odečtu z celkové ceny.
Vaše cena bude jen 1080 Kč. Nebudete přece platit za informace, které už máte. 😉

Moc se těším na kreslení s vámi. Za rok a půl, co je eBook Relaxuj kresbou na světě, mi přicházely úžasné zpětné vazby. Přečetla jsem v mailu spoustu vašich příběhů o tom, jak vám relaxační kresba pomohla překonat strach a začali jste kreslit víc nebo i malovat. A právě to mě přivedlo na nápad, rozšířit eBook do on-line kurzu a přidat ryze výtvarnou kapitolu.

Ovšem i ve chvíli, kdy nemáte žádné velké umělecké ambice, se vám znalost postupů relaxační kresby hodí. Všichni se občas potýkáme s tím, že potřebujeme rozlousknout nějaký problém, ale nápady na řešení prostě nepřichází. A je to právě relaxační kresba, která vám pomůže se rychle uvolnit. Můžete ji využít kdekoli a bude z ní mít užitek kreativec stejně jako učitel, finanční poradce nebo každý jiný člověk, který občas potřebuje vypnout.

VZALA JSEM VŠECHNY INFORMACE, CO JSEM SE KDY UČILA O VÝTVARNÉ TVORBĚ I PSYCHOLOGII
A DALA DOHROMADY OBSAH TOHOTO KURZU.

SHRNUTO, PODTRŽENO:

 • NÁVODY NA 34 VZORŮ, KTERÉ SE NAUČÍTE KRESLIT A POUŽÍVAT
 • 3 KRESEBNÉ TECHNIKY, KTERÉ DOKÁŽETE KOMBINOVAT
 • 2 RŮZNÉ ZPŮSOBY, JAK VYTVOŘÍTE Z RELAXAČNÍCH VZORŮ ZVÍŘE
 • PŮVODNÍ EBOOK VE FORMÁTU PDF
 • PRACOVNÍ SEŠIT VE FORMÁTU PDF
 • VÝTVARNÉ TIPY PRO DOKONALÉ STÍNOVÁNÍ

Možná si teď říkáte:

JÁ ALE VÁŽNĚ NEUMÍM NAKRESLIT ANI RYBIČKU!

TO NEVADÍ! Vy opravdu NEMUSÍTE UMĚT KLASICKY KRESLIT. Proč? Protože základem jsou abstraktní vzory, které se kreslit naučíte, a ty pak kombinujete. Nebudeme kreslit ani zvířata, ani předměty, nic určitého, co byste museli dopředu umět.

KRESLIT UMÍM, JE EBOOK NĚCO PLATNÝ I UMĚLCI?

Podle mě ANO. Na mě osobně totiž relaxační kresba také působí. Myslím si, že alfou a omegou je zde to, že NEMUSÍTE VYMÝŠLET TÉMA ani FORMU. Zní to možná divně, ale vy eliminujete kreativní složku - to vědomí, které přemýšlí nad zlatým řezem, nad tím, co má kresba vyjádřit. Necháte se vést svým podvědomím a právě to vám přinese příjemnou úlevu.


3 TÝDNY GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ,
abyste nekupovali zajíce v pytli


Peníze neleží na ulici. On-line kurz jsem vytvořila pro vás, a chci, aby když si ho zaplatíte, byl vám opravdu užitečný. Vždycky se může stát cokoli a vy budete potřebovat kurz vrátit.

Pokud zjistíte, že v kurzu nenacházíte, co jste si představovali, nebo se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete kurz neabsolvovat, můžete mi celé 3 týdny od zakoupení napsat na e-mail: jana@janacardova.cz, že chcete odstoupit od smlouvy a na jaké číslo účtu mám vrátit peníze. Po uplynutí této doby budu předpokládat, že je vše v pořádku a kurz vás baví. 🙂

Co na Relaxuj kresbou říkají čtenáři:

Lucie Licková                                     Andrea Haková 

"Tedy musím uznat, že Vaše knížka je opravdu moc krásně zpracovaná, vzory jsou srozumitelně vysvětlené, popsané, i varianty, no prostě moc fajn. Je to ohromný počin pro začátečníky. Knížka B. Krahuly je sice taky moc dobrá, ale pravdou je, že některé pasáže jsou poněkud hůře pochopitelné, byť tam autorka vkládá i určité filosofické přístupy k tvorbě vzorů a vůbec kompozice, a pro lidi, kteří chtějí rychle zvládnout základy a postupy při kreslení základních vzorů, to nemusí být zrovna to pravé. Každý to prostě vnímá jinak. Ve Vaší knížce je vše zcela jasné, srozumitelné, názorné, kroky jsou logické, opravdu se mi moc líbí. Vaši e-knihu doporučím členkám Zentangle Art CZ, aby si ji zakoupily."

Marie Tvrdíkovápřekladatelka, věnuje se tvorbě Zentangle

"Mohla bych tu psát, jak je ebook krásně a prakticky sestavený, kolik hodnotných informací přináší a jak se díky němu i úplný neumětel naučí vyjadřovat pomocí malých krásných kresbiček. To vše je sice pravda, ale za sebe vidím mnohem větší hodnotu ebooku jinde. Jana má totiž krásnou duši a ta se vlévá do každého slova a každičkého obrázku. Už jen čtení hladí po duši a vy máte pocit, že s vámi autorka sedí u stolu, vede vám trpělivě ruku a podporuje vás u každé nakreslené čárky."

Veronika Hurdováautorka blogu Krkavčí matka, spisovatelka; www.krkavcimatka.cz

"Každé město je někdy šedivé, také vlasy šedavějí, občas prší i několik dní v řadě a stará přátelství někdy blednou. Byl právě takový den, když jsem na monitoru otevřel ebook Relaxuj kresbou. Začal se přede mnou odvíjet strhující příběh plný kouzel, který mi odhaloval jedno tajemství za druhým. Jana stvořila úžasnou knihu, která překonala má veškerá očekávání. Marně hledám nedokonalosti. Je to jako nečekaný zázrak. Vezme vás na dobrodružnou výpravu, kamkoli chcete. Vezme vás na cestu s tím nejmilejším doprovodem, jaký si dokážete představit. Po celou dobu vás bude příjemné hladit, jako když sluníčko hřeje tak akorát. Jana vás také nechá nahlédnout do svého malířského nitra. A činí tak s upřímností natolik odzbrojující, že si Vás prostě musí získat. Pokud čtete tyto řádky, máte před sebou možnost zažívat nekonečná dobrodružství vždy, když budete mít chuť vzít do ruky tužku. Sedím na terase a vidím svět plný barev, života. Obloha je zase modrá."

Tomáš Novákvedoucí vysílání, Hitradio Vysočina, www.radiovysocina.cz

"Od malička žiji s tím, že neumím vůbec malovat. Moc jsem proto nevěřila, že by mi Relaxuj kresbou mohl pomoci vytvořit pěkný obrázek. Ale opak je pravdou. Je plný neuvěřitelně propracovaných návodů, jak se naučit kreslit různé vzory a jak docílit krásného obrázku. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých možností, jak si pomocí čárání do bločku mohu uvolnit emoce. E-book doporučuji všem, kdo mají touhu se naučit něco nového, ať už jen tak pro radost, nebo aby se dokázali cíleně uvolnit. Vzniklé obrázky jsou naprosto úžasné a udělají každému tvůrci velikou radost."

Míla Martínkováblogerka; www.milamartinkova.cz

Eliška Bochová 

VEZMĚTE SVOJI NÁLADU DO VLASTNÍCH RUKOU

a pojďte se mnou stvořit nádherný uvolňující svět plný krásných zvířat a nekonečné fantazie.


0 odvážných tvůrců
se na vás v kurzu už těší

Vstup do kurzu uzavíráme v sobotu 4.2. o půlnoci. 

Máte nějaké dotazy?

Napište mi na email jana@janacardova.cz nebo zavolejte na 739 640 019 a já Vám ráda odpovím.

Abyste si s hlavou plnou kreativních nápadů mohli hodit nožky nahoru,
Vám přeje Jana Cardová