Už jste se setkali s eBookem RELAXUJ KRESBOU,
ale chtěli byste něco víc než text a obrázky? Chcete jít dál a pokračovat v tvorbě?

Nebo jste se ještě s relaxační kresbou nesetkali,
ale moc byste chtěli nakreslit něco krásného? Zastavila vás myšlenka, že kreslit neumíte?
Cítíte se někdy bez nálady a nevíte co s tím?


Vím, že:

 • 1
  I v případě, že jste nikdy pořádně nekreslili, jste schopní vytvořit úžasnou kresbu. Vážně.
 • 2
  Pomocí kresby můžete snadno ovlivnit svojí náladu - zahnat smutky, vypustit vztek nebo dočerpat energii.

I práce, která vás baví, i rodina, kterou milujete, vás mohou někdy unavit. Tak to je a je to normální. Znám to. Sejde se moc drobných starostí, příliš věcí, co je třeba vyřídit a člověk běhá po obchodech, po úřadech, po kancelářích jako motorová myš. Někdy prostě jen dlouho prší a člověka přepadne smutek.

Stačí ale malá, správně načasovaná pauza a sprint v hlavě se zastaví, v práci dokončíte všechny úkoly snadněji a venku se to zdá zase o něco barevnější a přívětivější. Chce to jen vědět, jak, kdy a čím si pomoci. A právě to vás v Relaxuj kresbou učím.

 

Jsem Jana Cardová

malířka a vaše osobní lektorka. Jsem tu od toho, abych pomáhala rozvíjet váš talent.

Miluji nadšení lidí, když se jim podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem si mysleli, že nikdy nezvládnou. Proto žiju, tvořím, píšu eBooky, články, pořádám osobní i on-line kurzy a těším se z každé vaší nové vytvořené věci. Zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si mysleli.


SOUBOR METOD PRO TVŮRCE I NEMALÍŘE

je on-line kurz, který vás naučí, jak odpočívat a zároveň krásně kreslit


JAK KURZ PROBÍHÁ:

 • 6 LEKCÍ PLNÝCH KRESLENÍ
  Dostanete ode mě heslo k jinak uzavřeným výukovým stránkám, kde se vám otevře 6 lekcí s návody. Najdete tam videa i obrázky. Přístupy k lekcím vám zůstanou napořád a můžete se k návodům vracet, jak dlouho budete chtít.
 • FACEBOOK BUDE NÁŠ POMOCNÍK
  Uzavřená skupina na Facebooku je tu jen pro nás a funguje jako společná třída, kde si můžete radit navzájem nebo mi napsat, co vám v kurzu chybí. Skupina je perfektní energetický nakopávač, co vám pomůže nastartovat inspiraci.

CO KONKRÉTNĚ VÁM PŘINESE:

 • SE SMUTKY SI BUDETE UMĚT SKVĚLE PORADIT
  Díky znalostem z relaxační kresby si dokážete nalít čerstvou energii do žil, když budete unavení. Dokážete se zklidnit, když budete naštvaní. A objevíte toho mnohem víc. Chaotikovi pomůže relaxační kresba nastavit řád, perfekcionistu naučí uvolnit se.
 • NAUČÍTE SE VYTVÁŘET KRÁSNÁ DÍLKA, ZE KTERÝCH BUDETE MÍT PROSTĚ RADOST!
  Není nic hezčího, než když uděláte radost někomu dalšímu a uslyšíte větu: "Páni, to je nádherný! Tos kreslil/a ty?" Zvoní v uších ještě dlouho. :-)

 • DOSTANETE VIDEONÁVOD NA ZENTANGLE KOLIBŘÍKA
  Posuneme vaše obrázky opět o kus blíž k umění a zapojíme akvarelové barvy.
 • NAUČÍTE SE MALOVAT NÁDHERNÁ ZVÍŘATA!
  Budete vědět, jak rozvrhnout relaxační vzory do těla zvířete, aby nezmizelo ve změti čar.
 • POZNÁTE 8 ZPŮSOBŮ JAK VYTVOŘIT ZENTANGLE ZVÍŘE
  Popsala jsem pro vás 8 různých způsobů, jak můžete namalovat zentangle zvíře.

Že relaxační kresba dokáže ulevit i při závažnějších psychických obtížích jsem si ověřila
v e-mailu od paní Evy, ze kterého mám obrovskou radost:

(Pro velmi osobní povahu sdělení jsem neuvedla celé jméno.)

Na Vánoce jsem si přála Vaši relaxační knihu pro svoji sestru (42 let), byť jsem se obávala, že peníze vyletí komínem. Dlouho bylo ticho, pak jsem jednou přišla na návštěvu a nebývale se mnou vydržela u dispozic a kreslení 3 hodiny. Dnes mi její syn poslal, do čeho se pustila sama. Na člověka, který je několik let mimo práci, doma bez hlavního zájmu o cokoliv a takřka "nepustil hadr z ruky", je to super! Mám radost. Vymyslela jsem, že až bude obrázků aspoň 60, uděláme z toho koláž... Každý člověk má skrytý potenciál, i když se zdá, že už má jen své nutkavé obsedantní návyky... Moc se těším, že bude pokračovat. Díky! Mějte se moc hezky, snad Vás potěším a podpořím ve Vaší práci, na mě to funguje. :-) :-)
Eva K.

A JAK TO V ON-LINE KURZU VYPADÁ?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

1 850 Kč


ANO  kurz Relaxuj kresbou - 6 týdnů

ANO  eBook Relaxuj kresbou

ANO  přístup do členské sekce webu

ANO  přístup do Facebookové skupiny

ANO  3 týdny garance vrácení peněz

Možná si teď říkáte:

JÁ ALE VÁŽNĚ NEUMÍM NAKRESLIT ANI RYBIČKU!

TO NEVADÍ! NEMUSÍTE UMĚT KLASICKY KRESLIT. Proč? Protože základem jsou abstraktní vzory, které se kreslit naučíte, a ty pak kombinujete. Nebudeme kreslit ani zvířata, ani předměty, nic určitého, co byste museli dopředu umět.

KRESLIT UMÍM, JE EBOOK NĚCO PLATNÝ I UMĚLCI?

Podle mě ANO. Na mě osobně totiž relaxační kresba také působí. Myslím si, že alfou a omegou je zde to, že NEMUSÍTE VYMÝŠLET TÉMA ani FORMU. Zní to možná divně, ale vy eliminujete kreativní složku - to vědomí, které přemýšlí nad zlatým řezem, nad tím, co má kresba vyjádřit. Necháte se vést svým podvědomím a právě to vám přinese příjemnou úlevu.


3 TÝDNY GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ,
abyste nekupovali zajíce v pytli


Peníze neleží na ulici. On-line kurz jsem vytvořila pro vás, a chci, aby když si ho zaplatíte, byl vám opravdu užitečný. Vždycky se může stát cokoli a vy budete potřebovat kurz vrátit.

Pokud zjistíte, že v kurzu nenacházíte, co jste si představovali, nebo se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete kurz neabsolvovat, můžete mi celé 3 týdny od zakoupení napsat na e-mail: jana@janacardova.cz, že chcete odstoupit od smlouvy a na jaké číslo účtu mám vrátit peníze. Po uplynutí této doby budu předpokládat, že je vše v pořádku a kurz vás baví. :-)

Zeptala jsem se současných studentů, jestli by vám chtěli něco vzkázat.

Marta píše: „Co bych mohla sdělit? Třeba to, že na začátku jsem vůbec nevěděla, jak se toho chopím, že mě to začalo strašně bavit a že si kreslím každý den. Že mě kurz učí se jinak dívat, vidět věci jinak. Že je tu skvělá parta, že se navzájem podporujeme a určitě i zlepšujeme."
Helena: „Já bych jim ráda sdělila, ať se nenechají ničím odradit, je to taková prima výzva, skvělá parta, úžasná lektorka a že trénink dělá mistry. 😉 „ (A Helena ví, o čem mluví. Sama chtěla od kreslení upustit. Nakonec jsme ale našly výtvarný způsob, který jí vyhovuje, a vesele kreslí.)
A Vendula vzkazuje hezké a jednoduché: „Já bych jim chtěla říct, že malíři a kreslíři jsou prima lidi a je mezi nimi vždycky fajn. 😉 „

Máte nějaké dotazy?

Napište mi na email jana@janacardova.cz nebo mi zavolejte na 739 640 019.