Jste nemocní, naštvaní a skleslí a vážně byste si chtěli
alespoň trochu ulevit?

Máte ve svém okolí někoho nemocného, kdo by potřeboval pozitivně popostrčit?


MÁM I NA SOBĚ VYZKOUŠENO, ŽE SI:

 • 1
  pomocí kreslení nejen ukrátíte čas, ale dokážete například zahnat i akutní strach nebo si ulevíte od bolesti
 • 2
  zlepšíte psychickou kondici a budete tak všechno nepříjemné mnohem lépe zvládat

Naučím vás to. Tahle výtvarná technika funguje krásně, i když nemocní nejste.
Ale při marodění, kdy se bojíte a všechno se strašně vleče, můžete pocítit úlevu ještě intenzivněji!

Jsem Jana Cardová - malířka a lektorka

Pomáhám šikovným lidem posunout se na výtvarné cestě směrem od tvořílka k umělci.

Tvorba může i léčit. Technika relaxační kresby v mém podání už oslovila na 4 500 lidí, ze kterých 230 tvoří pravidelně a kreslí pořád líp a líp. Miluji to nadšení, když se klientům podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem si mysleli, že nikdy nezvládnou. Přes 60 lidí skočilo rovnýma nohama do zkoumání olejomalby. Není možné, abych nemilovala svou práci! :-)

Píšu eBooky a pořádám výtvarné on-line kurzy. Moc vám přeju zažít ten pocit, kdy zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si kdy mysleli. :-)


Toto je eBook

SOUBOR METOD PRO TVŮRCE I NEMALÍŘE

a naučí vás jak pomocí kreslení pracovat se svojí psychikou


CO KONKRÉTNĚ VÁM PŘINESE:

 • NEJEN STRACH VÁS BUDE POSLOUCHAT NA SLOVO
  Když budete vyčerpaní, dokážete si zas nalít energii do žil, zklidnit se, když budete naštvaní, tvořit, i když jste se předtím cítili vyhořele. Chaotikovi eBook pomůže nastavit řád, perfekcionistu naučí uvolnit se.
 • ZAMĚŘÍTE SVOU POZORNOST JINAM, PRYČ OD ZLOMENÉ NOHY NEBO NEMOCI
  Když jsme nemocní, honí nás spousta zlých otázek. "Budu ještě zdravá?" "Co když se to zkomplikuje a bude mi ještě hůř?" "Za chvíli to bude určitě zase bolet..." Pomocí relaxační kresby se naučíte, jak se tímhle nenechat sežrat.
 • NEBUDOU VÁM TO VĚŘIT
  "Tohle jsi kreslil/a ty!? To je nádherný!!" Krásný vedlejší přínos, co myslíte? :-)

Obrovskou radost mám z e-mailu od paní Evy:

Je skvělá zpráva, že Relaxuj kresbou pomáhá i na závažnější problémy. Pro velmi osobní povahu sdělení jsem neuvedla celé jméno.

Na Vánoce jsem si přála Vaši relaxační knihu pro svoji sestru (42 let), byť jsem se obávala, že peníze vyletí komínem. Dlouho bylo ticho, pak jsem jednou přišla na návštěvu a nebývale se mnou vydržela u dispozic a kreslení 3 hodiny. Dnes mi její syn poslal, do čeho se pustila sama. Na člověka, který je několik let mimo práci, doma bez hlavního zájmu o cokoliv a takřka "nepustil hadr z ruky", je to super! Mám radost. Vymyslela jsem, že až bude obrázků aspoň 60, uděláme z toho koláž... Každý člověk má skrytý potenciál, i když se zdá, že už má jen své nutkavé obsedantní návyky... Moc se těším, že bude pokračovat. Díky! Mějte se moc hezky, snad Vás potěším a podpořím ve Vaší práci, na mě to funguje. :-) :-)
Eva K.

Pokud už teď víte, že je "Relaxuj kresbou" přesně pro vás, a další informace číst nepotřebujete,
můžete bleskově objednat tlačítkem níže.

 • NÁVODY NA 32 GRAFICKÝCH VZORŮ
 • KOMBINACI AUTOMATICKÉ, KLASICKÉ A ZENTANGLE KRESBY
 • NAUČÍTE SE, JAKÉ TVARY NAVODÍ POHODU A JAKÝMI NAOPAK SNADNĚJI VYPUSTÍTE VZTEK
 • METODU POMALÉ I BLESKOVÉ RELAXACE

A takhle to uvnitř eBooku vypadá:

[print_circle_slider_plus_lightbox id="10"] 

ALE
Sama už několik měsíců marodím a to mi připomnělo, jak důležitá je v tomhle období podpora.

Chci vám ji teď také poskytnout. Relaxační kresba opravdu pomáhá v ledasčem, opět jsem si to ověřila,
když jsem se nedávno vzpamatovávala v nemocnici.


570 Kč pro Vás neplatí, vy máte eBook za:

včetně garance vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení

Tuto akci můžete využít 3 dny, protože... na co pořád čekat?

Pokud zjistíte, že Relaxuj kresbou pro vás nebyla dobrá volba, pošlete mi do 30 dnů od zaplacení vaší objednávky e-mail na adresu jana@janacardova.cz. Tam napíšete, že odstupujete od smlouvy a chcete vrátit peníze. Ty pošlu zpět na váš účet.

JÁ ALE VÁŽNĚ NEUMÍM NAKRESLIT ANI RYBIČKU!

NEVADÍ!  Nemusíte umět klasicky kreslit. Proč? Protože základem jsou abstraktní vzory, které se kreslit naučíte, a ty pak kombinujete. Nebudeme kreslit ani zvířata, ani předměty, nic určitého, co byste museli dopředu umět.

TO MÁM DÁVAT NĚJAKÉ POTVRZENÍ O NEMOCI NEBO JAK?

URČITĚ NE! Váš lékař mi nemusí volat. ;-) Je to na vás. A nemusíte se ani potácet v horečkách, blbě může být každému z nás i jinak. Nabízím vám otevřenou dlaň s eBookem, tak toho s klidným svědomím využijte.

 

Teorie bez praxe není o ničem. Aby se vám líp kreslilo, pošlu vám k eBooku navíc tenhle pracovní sešit.

Povede vás krok za krokem při trénování kresby vzorů. Ušetří vám práci s rýsováním pomocných sítí a bude trošku napovídat. Můžete si jej doma vytisknout a začít pohodlně pracovat.

Co na Relaxuj kresbou říkají (a jak kreslí) čtenáři:

Lucie Licková                                     Andrea Haková 

"Od malička žiji s tím, že neumím vůbec malovat. Moc jsem proto nevěřila, že by mi Relaxuj kresbou mohl pomoci vytvořit pěkný obrázek. Ale je plný neuvěřitelně propracovaných návodů, jak se naučit kreslit různé vzory a jak docílit krásného obrázku. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých možností, jak si pomocí čárání do bločku mohu uvolnit emoce. E-book doporučuji všem, kdo se potřebují cíleně uvolnit.
Míla Martínkovádula a autorka projektu Pohodový porod; www.milamartinkova.cz
"Mohla bych tu psát, jak je ebook krásně a prakticky sestavený, kolik hodnotných informací přináší a jak se díky němu i úplný neumětel naučí vyjadřovat pomocí malých krásných kresbiček. To vše je sice pravda, ale za sebe vidím mnohem větší hodnotu ebooku jinde. Jana má totiž krásnou duši a ta se vlévá do každého slova a každičkého obrázku. Už jen čtení hladí po duši a vy máte pocit, že s vámi autorka sedí u stolu, vede vám trpělivě ruku a podporuje vás u každé nakreslené čárky."
Veronika Hurdováautorka blogu Krkavčí matka, spisovatelka; www.krkavcimatka.cz
"Každé město je někdy šedivé, také vlasy šedavějí, občas prší i několik dní v řadě a stará přátelství někdy blednou. Byl právě takový den, když jsem na monitoru otevřel ebook Relaxuj kresbou. Začal se přede mnou odvíjet strhující příběh plný kouzel, který mi odhaloval jedno tajemství za druhým. Jana stvořila úžasnou knihu, která překonala má veškerá očekávání. Marně hledám nedokonalosti. Je to jako nečekaný zázrak. Vezme vás na dobrodružnou výpravu, kamkoli chcete. Vezme vás na cestu s tím nejmilejším doprovodem, jaký si dokážete představit. Po celou dobu vás bude příjemné hladit, jako když sluníčko hřeje tak akorát. Jana vás také nechá nahlédnout do svého malířského nitra. A činí tak s upřímností natolik odzbrojující, že si Vás prostě musí získat. Pokud čtete tyto řádky, máte před sebou možnost zažívat nekonečná dobrodružství vždy, když budete mít chuť vzít do ruky tužku. Sedím na terase a vidím svět plný barev, života. Obloha je zase modrá."
Tomáš Novákvedoucí vysílání, Hitradio Vysočina, www.radiovysocina.cz

Eliška Bochová 

EBook bude u vás v e-mailu dřív, než si stihnete naostřit tužky.

Nečekejte, podpořte svojí pohodu hned!

Ať je vám brzy dobře!

Pokud se chcete ještě na něco zeptat,
jsem tu pro vás na mailu jana@janacardova.cz nebo telefonu 739 640 019.