JÁ SLAVÍM, VY DOSTÁVÁTE!


Potřebujete si na chvíli odpočinout?

Odpočívejte tužkou!

Relaxujte u moře nebo se do jeho krás klidně rovnou ponořte.
Máte rádi kulaté mandaly? Pojďme najít jejich nový rozměr!

Jsem Jana Cardová - malířka a lektorka

Pomáhám šikovným lidem posunout se na výtvarné cestě směrem
od tvořílka k umělci.

Tvorba může i léčit. Technika relaxační kresby v mém podání už oslovila na 4 500 lidí, ze kterých 230 tvoří pravidelně a kreslí pořád líp a líp. Miluji to nadšení, když se klientům podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem si mysleli, že nikdy nezvládnou. Není možné, abych nemilovala svou práci!

Píšu eBooky a pořádám výtvarné on-line kurzy. Moc vám přeju zažít ten pocit, kdy zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si kdy mysleli.


Mám pro vás


Jsou maličké, ale dokáží přivolat léto, když je vám zima,
a naučí vás kreslit takové zendaly,  že se vám blahem zatočí hlava. :-)

Patří do rodiny eBooků a on-line kurzů, které jsem nazvala "Relaxuj kresbou". Všechny se věnují tkz. relaxační kresbě, kde se učíme nejen pěkně kreslit a stínovat, ale snažíme se kreslením i cíleně relaxovat.

Že u kreslení a malování současně odpočíváte a dělá Vám to radost, je obecně známé, ale tenhle příjemný pocit je možné rozvést ještě mnohem dál. Můžete sáhnout po konkrétním způsobu kresby, když se budete cítit rozčilení, a po jiném, když si budete potřebovat energii dodat. Jakmile budete vědět jak na to, dokážete s relaxační kresbou a vaší náladou kouzla.

Když jdou myšlenky z hlavy ven přes tužku, vznikají nádherné věci, o kterých jste ani nevěděli, že je umíte. Pomocí relaxační kresby jdou ven přirozeně a bez nátlaku. Odpočinete si a ještě vám zůstane úžasný obrázek.

Mrkněte se, co všechno umí mrňousci "Relaxuj (kresbou) u moře" a "Relaxuj do kulata"
a co s nimi budete umět i vy:

Pro dovolenou se vším všudy!

 • Vytvoříte svůj vlastní podmořský svět
  10 nových mořských zentangle vzorů budete moct kombinovat až do zblbnutí. Mušle, sasanky, řasy, perly.... Všechny vzory jsem pro vás rozkreslila do návodů krok za krokem.
 • Užijete si léto klidně v lednu
  Odpočívejte u moře, kdy chcete! Ponořte se do kreslení, pusťte si hudbu, do domácí limonády píchněte brčko a ani šéf už vás nevytočí. ;-)
 • Dozvíte se, jak najít nové relaxační vzory v přírodě

 • Harmonie kruhu
  Žádný jiný geometrický tvar na nás nepůsobí harmoničtějším dojmem než kruh nebo spirála. Roztočíte-li zentangle vzory do kruhu, posílíte v sobě pocit, že dáváte věci do pořádku, že přirozeně plynou. Pomůžou vám v tom krásné šablony, které v mini eBooku najdete.
 • To nejhezčí přání bude od vás!
  Vaše obrázky nemusí zůstat jen v náčtníku nebo zdi. Použijte zendaly při tvorbě perfektního narozeninového přání nebo PFky. Ukážu vám pár vychytávek.

Roztočte krásu Zendal!

Takhle to na stránkách mini eBooků vypadá:

Kliknutím na obrázek ho zvětšíte.

[print_circle_slider_plus_lightbox id="20"] 


Pohodu najdete ve vlastních tvůrčích rukách !

(A je to za pár kaček.)


Kdybyste se chtěli na něco zeptat, jsem tu pro vás na mailu: jana@janacardova.cz
Mějte se krásně!