Potřebujete si na chvíli odpočinout?

Odpočívejte tužkou!

Nechte rozkvést svou vlastní relaxační zahradu
a odpočiňte si na rozkvetlých kobercích z krásných květin. :-)

POVÍM VÁM TEĎ NĚCO, NAD ČÍM SE MOŽNÁ ZATÍM USMĚJETE :-)

 • 1
  I v případě, že jste nikdy pořádně nekreslili a i váš domeček jedním tahem připomíná rozpadlou chatrč, jste schopní vytvořit úžasnou kresbu. Vážně.
 • 2
  Pomocí tohoto relaxačního stylu kreslení můžete i snadno ovlivnit svojí náladu - zahnat smutky, vypustit vztek nebo dočerpat energii. Prostě ze sebe to nepříjemné setřást.

I práce, která vás baví, i rodina, kterou milujete, vás mohou někdy unavit. Tak to je a je to normální. Znám to. Sejde se moc drobných starostí, příliš věcí, co je třeba vyřídit a člověk běhá po obchodech, po úřadech, po kancelářích jako motorová myš. Někdy prostě jen dlouho prší a člověka přepadne smutek.

Stačí ale malá, správně načasovaná pauza a sprint v hlavě se zastaví, v práci dokončíte všechny úkoly snadněji a venku se to zdá zase o něco barevnější a přívětivější. Chce to jen vědět, jak, kdy a čím si pomoci. A právě to vás v Relaxuj kresbou učím.

 

Jsem Jana Cardová - malířka a lektorka

Pomáhám šikovným lidem posunout se na výtvarné cestě směrem od tvořílka k umělci.

Kreslení a malování pomáhá hodně i na duchu. Technika relaxační kresby v mém podání už oslovila na 6 500 lidí, ze kterých přes 500 tvoří pravidelně a kreslí pořád líp a líp. Miluji to nadšení, když se vám podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem jste si mysleli, že nikdy nezvládnete. Není možné, abych nemilovala svou práci! 🙂

Píšu eBooky a pořádám výtvarné on-line kurzy. Moc vám přeju zažít ten pocit, kdy zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si kdy mysleli. 🙂


Mám pro vás dnes

Co eBook umí?

 • NAUČÍ VÁS KRESLIT SPOUSTU KRÁSNÝCH KVĚTINOVÝCH VZORŮ
  Obohaťte své relaxační obrázky o velké samostatně stojící květy nebo květy, které půjdou řadit vedle sebe a vytvoří tak květinové koberce. Všechno je možné! Čekají na vás květiny naše i květiny exotické.
 • PATŘÍ DO RODINY EBOOKŮ A ONLINE KURZŮ, KTERÉ JSEM NAZVALA "RELAXUJ KRESBOU".

  Všechny se věnují tzv. relaxační kresbě, kde se učíme nejen pěkně kreslit a stínovat, ale snažíme se kreslením i cíleně relaxovat.


  Že u kreslení a malování současně odpočíváte a dělá Vám to radost, je obecně známé, ale tenhle příjemný pocit je možné rozvést ještě mnohem dál. Můžete sáhnout po konkrétním způsobu kresby, když se budete cítit rozčilení, a po jiném, když si budete potřebovat energii dodat. Jakmile budete vědět jak na to, dokážete s relaxační kresbou a vaší náladou kouzla.


  Když jdou myšlenky z hlavy ven přes tužku, vznikají nádherné věci, o kterých jste ani nevěděli, že je umíte. Pomocí relaxační kresby jdou ven přirozeně a bez nátlaku. Odpočinete si a ještě vám zůstane úžasný obrázek.


Takhle to vypadá na stránkách Speciální květinové přílohy:

Květinovou přílohu můžete používat i samostatně. Nejlépe ale poslouží v kombinaci s eBookem,
který vás naučí kompletní techniku relaxační kresby. Jmenuje se:

SOUBOR METOD PRO TVŮRCE I NEMALÍŘE

Naučí vás, jak odpočívat a tvořit zároveň


PŘEDSTAVTE SI, ŽE BUDETE MÍT NÁSTROJ
NA REGULACI SVÝCH NÁLAD.

Nepříjemný telefonát v práci, který vás vytočí, dlouhá firemní porada, na které se vás někdo rozhodl nudou zabít, pocit vyhoření po náročném dni i šedivý smutek, když pořád prší. Nic z toho už vás na dlouho nedostane.

Odpočívejte a tvořte zároveň.

CO KONKRÉTNĚ VÁM PŘINESE:

 • CHAOTIKOVI POMŮŽE NASTAVIT ŘÁD
  Máte problémy se soustředěním? Lítají vám občas myšlenky sem tam a nenechají vás v klidu? Vzory relaxační kresby vás naučí koncentrovat se a zároveň vás to bude BAVIT.
 • PERFEKCIONISTU NAUČÍ UVOLNIT SE
  Jestli máte sklony k puntičkářství a cítíte se nepříjemně napjatí, relaxační kresba vás naučí uvolnit ruku i hlavu. :-)
 • NAUČÍTE SE KRÁSNĚ KRESLIT
  Vážně, v relaxační kresbě totiž tvoříte obrázek z různých geometrických nebo jiných vzorů a ty je lehké se naučit. To, že možná neumíte nakreslit realisticky květinu, tu ničemu nevadí.

Lucie Licková                                     Andrea Haková 

Ze zpětných reakcí na eBook mě asi nejvíc dostal e-mail paní Evy:

(Je skvělá zpráva, že RK funguje i při závažnějších problémech. Pro velmi osobní povahu sdělení jsem neuvedla celé jméno.)

Na Vánoce jsem si přála Vaši relaxační knihu pro svoji sestru (42 let), byť jsem se obávala, že peníze vyletí komínem. Dlouho bylo ticho, pak jsem jednou přišla na návštěvu a nebývale se mnou vydržela u dispozic a kreslení 3 hodiny. Dnes mi její syn poslal, do čeho se pustila sama. Na člověka, který je několik let mimo práci, doma bez hlavního zájmu o cokoliv a takřka "nepustil hadr z ruky", je to super! Mám radost. Vymyslela jsem, že až bude obrázků aspoň 60, uděláme z toho koláž... Každý člověk má skrytý potenciál, i když se zdá, že už má jen své nutkavé obsedantní návyky... Moc se těším, že bude pokračovat. Díky! Mějte se moc hezky, snad Vás potěším a podpořím ve Vaší práci, na mě to funguje. :-) :-)
Eva K.

A takhle to vypadá

v eBooku s kompletní technikou Relaxuj kresbou:

Úplně původně jsem chtěla vytvořit eBook na úplně jiné téma. Neuvěřitelně jsem se s tím ale prala, chtěla jsem vám nabídnout něco výjimečného a nápady nepřicházely. Začala jsem tedy spontánně kreslit relaxační obrázky, abych si trochu pročistila hlavu. Když jsem se pak podívala, vedle mě se nahromadily kresbičky. No jasně, řekla jsem si!

KAŽDÝ, AŤ UŽ DĚLÁME COKOLIV A JSME KDOKOLIV, POTŘEBUJEME SI UMĚT PROČISTIT HLAVU.
Nové nápady a řešení krizí totiž přicházejí nejčastěji, když se uvolníme.

A tak jsem sepsala a nakreslila a návody na techniku relaxační kresby, kterou bude moct využít kreativec stejně jako učitel, finanční poradce nebo každý jiný člověk, který občas potřebuje vypnout. 

Jak chcete relaxovat?

Vyberte variantu

Všechno je teď ve vašich rukách. Já vám moc ráda poskytnu návody a rady,
tužku do ruky už musíte vzít sami. :-)

Květinvá

příloha

(samostatně)


195 Kč


• květinová příloha

• návody na 27 krásných květinových vzorů

• kompletní základy techniky

pomalá/rychlá metoda

psychologie tvarů

• garance vrácení peněz 30 dnů

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

Květinová

příloha

+ eBook RK

(balíček 2v1)


765 Kč

570 Kč


 Květinová příloha ZDARMA

• návody na 59 vzorů

kompletní základy techniky

• pomalá/rychlá metoda

• psychologie tvarů

• garance vrácení peněz 30 dnů

eBook

Relaxuj kresbou

(samostatně)


570 Kč


květinová příloha

• návody na 32 vzorů

• kompletní základy techniky

• pomalá/rychlá metoda

• psychologie tvarů

• garance vrácení peněz 30 dnů

Celý rok, co je eBook na světě, mi chodily nádherné zpětné vazby. Ráda bych se s vámi o některé z nich podělila.

Co na Relaxuj kresbou říkají čtenáři:

"Tedy musím uznat, že Vaše knížka je opravdu moc krásně zpracovaná, vzory jsou srozumitelně vysvětlené, popsané, i varianty, no prostě moc fajn. Je to ohromný počin pro začátečníky. Knížka B. Krahuly je sice taky moc dobrá, ale pravdou je, že některé pasáže jsou poněkud hůře pochopitelné, byť tam autorka vkládá i určité filosofické přístupy k tvorbě vzorů a vůbec kompozice, a pro lidi, kteří chtějí rychle zvládnout základy a postupy při kreslení základních vzorů, to nemusí být zrovna to pravé. Každý to prostě vnímá jinak. Ve Vaší knížce je vše zcela jasné, srozumitelné, názorné, kroky jsou logické, opravdu se mi moc líbí. Vaši e-knihu doporučím členkám Zentangle Art CZ, aby si ji zakoupily."
Marie Tvrdíkovápřekladatelka, věnuje se tvorbě Zentangle
"Mohla bych tu psát, jak je ebook krásně a prakticky sestavený, kolik hodnotných informací přináší a jak se díky němu i úplný neumětel naučí vyjadřovat pomocí malých krásných kresbiček. To vše je sice pravda, ale za sebe vidím mnohem větší hodnotu ebooku jinde. Jana má totiž krásnou duši a ta se vlévá do každého slova a každičkého obrázku. Už jen čtení hladí po duši a vy máte pocit, že s vámi autorka sedí u stolu, vede vám trpělivě ruku a podporuje vás u každé nakreslené čárky."
Veronika Hurdováautorka blogu Krkavčí matka, spisovatelka; www.krkavcimatka.cz
"Každé město je někdy šedivé, také vlasy šedavějí, občas prší i několik dní v řadě a stará přátelství někdy blednou. Byl právě takový den, když jsem na monitoru otevřel ebook Relaxuj kresbou. Začal se přede mnou odvíjet strhující příběh plný kouzel, který mi odhaloval jedno tajemství za druhým. Jana stvořila úžasnou knihu, která překonala má veškerá očekávání. Marně hledám nedokonalosti. Je to jako nečekaný zázrak. Vezme vás na dobrodružnou výpravu, kamkoli chcete. Vezme vás na cestu s tím nejmilejším doprovodem, jaký si dokážete představit. Po celou dobu vás bude příjemné hladit, jako když sluníčko hřeje tak akorát. Jana vás také nechá nahlédnout do svého malířského nitra. A činí tak s upřímností natolik odzbrojující, že si Vás prostě musí získat. Pokud čtete tyto řádky, máte před sebou možnost zažívat nekonečná dobrodružství vždy, když budete mít chuť vzít do ruky tužku. Sedím na terase a vidím svět plný barev, života. Obloha je zase modrá."
Tomáš Novákvedoucí vysílání, Hitradio Vysočina, www.radiovysocina.cz

Eliška Bochová 

Kdybyste se chtěli na něco zeptat, jsem tu pro vás na mailu: jana@janacardova.cz
Mějte se krásně!