Chtěli byste umět krásně kreslit, ale bojíte se, že to neumíte?

Cítíte se občas vyčerpaně, bez nálady a chcete relax?
Odpočívejte tužkou!

POVÍM VÁM TEĎ NĚCO, NAD ČÍM SE MOŽNÁ ZATÍM USMĚJETE :-)

 • 1
  I v případě, že jste nikdy pořádně nekreslili a i váš domeček jedním tahem připomíná rozpadlou chatrč, jste schopní vytvořit úžasnou kresbu. Vážně.
 • 2
  Pomocí tohoto stylu kreslení můžete i snadno ovlivnit svojí náladu - zahnat smutky, vypustit vztek nebo dočerpat energii. Prostě ze sebe to nepříjemné setřást.

I práce, která vás baví, i rodina, kterou milujete, vás mohou někdy unavit.

Stačí ale malá pauza a sprint v hlavě se zastaví, v práci dokončíte všechny úkoly snadněji a venku se to zdá zase o něco barevnější. Chce to jen vědět jak, kdy a čím si pomoci. A právě to vás v "Relaxuj kresbou" učím.

I práce, která vás baví, i rodina, kterou milujete, vás mohou někdy unavit. Tak to je a je to normální. Znám to. Sejde se moc drobných starostí, příliš věcí, co je třeba vyřídit a člověk běhá po obchodech, po úřadech, po kancelářích jako motorová myš. Někdy prostě jen dlouho prší a člověka přepadne smutek.

Stačí ale malá, správně načasovaná pauza a sprint v hlavě se zastaví, v práci dokončíte všechny úkoly snadněji a venku se to zdá zase o něco barevnější a přívětivější. Chce to jen vědět, jak, kdy a čím si pomoci. A právě to vás v Relaxuj kresbou učím.


Odpočívejte a tvořte zároveň

s eBookem

SOUBOR METOD PRO TVŮRCE I NEMALÍŘE


eBook a bonusová Květinová příloha stojí: 765 Kč

Dnes můžete tvořit za 570 Kč

Nepříjemný telefonát, dlouhá firemní porada, pocit vyhoření i šedivý smutek, když pořád prší. Představte si, že budete mít nástroj na regulaci svých nálad.

CO KONKRÉTNĚ VÁM EBOOK PŘINESE:

 • CHAOTIKOVI POMŮŽE NASTAVIT ŘÁD
  Máte problémy se soustředěním? Lítají vám občas myšlenky sem tam a nenechají vás v klidu? Vzory relaxační kresby vás naučí koncentrovat se a zároveň vás to bude BAVIT.
 • PERFEKCIONISTU NAUČÍ UVOLNIT SE
  Jestli máte sklony k puntičkářství a cítíte se nepříjemně napjatí, relaxační kresba vás naučí uvolnit ruku i hlavu. :-)
 • NAUČÍTE SE KRÁSNĚ KRESLIT
  Vážně, v relaxační kresbě totiž tvoříte obrázek z různých geometrických nebo jiných vzorů a ty je lehké se naučit. To, že možná neumíte nakreslit realisticky květinu, tu ničemu nevadí.
 • NÁVODY NA 32 GRAFICKÝCH VZORŮ
  Které zvládnete i pokud s kreslením začínáte.
 • KOMBINACI AUTOMATICKÉ, KLASICKÉ A ZENTANGLE KRESBY
 • NAUČÍTE SE, JAKÉ TVARY NAVODÍ POHODU A JAKÝMI NAOPAK SNADNĚJI VYPUSTÍTE VZTEK
 • METODU POMALÉ I BLESKOVÉ RELAXACE

K eBooku nyní získáte
SPECIÁLNÍ BONUSOVOU KVĚTINOVOU PŘÍLOHU jako dárek,

a to u objednávek do 30.9.2020

 • NAUČÍ VÁS KRESLIT SPOUSTU KRÁSNÝCH KVĚTINOVÝCH VZORŮ
  Obohaťte své relaxační obrázky o velké samostatně stojící květy nebo květy, které půjdou řadit vedle sebe a vytvoří tak květinové koberce. Všechno je možné! Čekají na vás květiny naše i květiny exotické.
 • KROMĚ KRESLENÍ A STÍNOVÁNÍ VÁS NAUČÍ CÍLENĚ RELAXOVAT
  Když jdou myšlenky z hlavy ven přes tužku, vznikají nádherné věci. Můžete sáhnout po konkrétním způsobu kresby, když se budete cítit rozčilení, a po jiném, když si budete potřebovat energii dodat.

Takhle to vypadá na stránkách Speciální květinové přílohy:

Odpočívejte a tvořte zároveň

eBook Relaxuj Kresbou a bonus Relaxuj Květinami stojí: 765 Kč

Dnes oba eBooky získáte za 570 Kč

K eBooku získáte i bonusovou přílohu
 Z důvodu velkého zájmu prodlouženo do půlnoci 30.9.2020

EBook oproti klasické knížce má tu výhodu, že se mnou jako autorem máte bezprostřední kontakt, můžete se kdykoli na něco zeptat a já se vám budu věnovat. Můžeme vaše kresby dál konzultovat a posouvat vaše kreslení kupředu. S Vieweghem si o jeho knize prostě nepokecáte. :-)

Podívejte se na ukázku kreseb mých čtenářů:

Ze zpětných reakcí na eBook mě asi nejvíc dostal e-mail paní Evy:

Na Vánoce jsem si přála Vaši relaxační knihu pro svoji sestru (42 let), byť jsem se obávala, že peníze vyletí komínem. Dlouho bylo ticho, pak jsem jednou přišla na návštěvu a nebývale se mnou vydržela u dispozic a kreslení 3 hodiny. Dnes mi její syn poslal, do čeho se pustila sama. Na člověka, který je několik let mimo práci, doma bez hlavního zájmu o cokoliv a takřka "nepustil hadr z ruky", je to super! Mám radost. Vymyslela jsem, že až bude obrázků aspoň 60, uděláme z toho koláž... Každý člověk má skrytý potenciál, i když se zdá, že už má jen své nutkavé obsedantní návyky... Moc se těším, že bude pokračovat. Díky! Mějte se moc hezky, snad Vás potěším a podpořím ve Vaší práci, na mě to funguje. :-) :-)
Eva K.

Možná si teď říkáte:

JÁ ALE VÁŽNĚ NEUMÍM NAKRESLIT ANI RYBIČKU!

TO NEVADÍ! Vy opravdu NEMUSÍTE UMĚT KLASICKY KRESLIT. Proč? Protože základem jsou abstraktní vzory, které se kreslit naučíte, a ty pak kombinujete. Nebudeme kreslit ani zvířata, ani předměty, nic určitého, co byste museli dopředu umět.

KRESLIT UMÍM, JE EBOOK NĚCO PLATNÝ I UMĚLCI?

Podle mě ANO. Na mě osobně totiž relaxační kresba také působí. Myslím si, že alfou a omegou je zde to, že NEMUSÍTE VYMÝŠLET TÉMA ani FORMU. Zní to možná divně, ale vy eliminujete kreativní složku - to vědomí, které přemýšlí nad zlatým řezem, nad tím, co má kresba vyjádřit. Necháte se vést svým podvědomím a právě to vám přinese příjemnou úlevu. 

Těší mě, jsem Jana Cardová - malířka a lektorka

Pomáhám šikovným lidem posunout se na výtvarné cestě směrem od tvořílka k umělci.

Kreslení a malování pomáhá hodně i na duchu. Technika relaxační kresby v mém podání už oslovila na 6 500 lidí, ze kterých přes 500 tvoří pravidelně a kreslí pořád líp a líp. Miluji to nadšení, když se vám podaří namalovat nebo nakreslit něco, o čem jste si mysleli, že nikdy nezvládnete. Není možné, abych nemilovala svou práci! 🙂

Píšu eBooky a pořádám výtvarné on-line kurzy. Moc vám přeju zažít ten pocit, kdy zjistíte, že vaše schopnosti jsou mnohem větší, než jste si kdy mysleli. 🙂

Celý rok, co je eBook na světě, mi chodily nádherné zpětné vazby. Ráda bych se s vámi o některé z nich podělila.

Co na Relaxuj Kresbou říkají čtenáři:

"Tedy musím uznat, že Vaše knížka je opravdu moc krásně zpracovaná, vzory jsou srozumitelně vysvětlené, popsané, i varianty, no prostě moc fajn. Je to ohromný počin pro začátečníky. Knížka B. Krahuly je sice taky moc dobrá, ale pravdou je, že některé pasáže jsou poněkud hůře pochopitelné, byť tam autorka vkládá i určité filosofické přístupy k tvorbě vzorů a vůbec kompozice, a pro lidi, kteří chtějí rychle zvládnout základy a postupy při kreslení základních vzorů, to nemusí být zrovna to pravé. Každý to prostě vnímá jinak. Ve Vaší knížce je vše zcela jasné, srozumitelné, názorné, kroky jsou logické, opravdu se mi moc líbí. Vaši e-knihu doporučím členkám Zentangle Art CZ, aby si ji zakoupily."
Marie Tvrdíkovápřekladatelka, věnuje se tvorbě Zentangle
"Mohla bych tu psát, jak je ebook krásně a prakticky sestavený, kolik hodnotných informací přináší a jak se díky němu i úplný neumětel naučí vyjadřovat pomocí malých krásných kresbiček. To vše je sice pravda, ale za sebe vidím mnohem větší hodnotu ebooku jinde. Jana má totiž krásnou duši a ta se vlévá do každého slova a každičkého obrázku. Už jen čtení hladí po duši a vy máte pocit, že s vámi autorka sedí u stolu, vede vám trpělivě ruku a podporuje vás u každé nakreslené čárky."
Veronika Hurdováautorka blogu Krkavčí matka, spisovatelka; www.krkavcimatka.cz
"Každé město je někdy šedivé, také vlasy šedavějí, občas prší i několik dní v řadě a stará přátelství někdy blednou. Byl právě takový den, když jsem na monitoru otevřel ebook Relaxuj kresbou. Začal se přede mnou odvíjet strhující příběh plný kouzel, který mi odhaloval jedno tajemství za druhým. Jana stvořila úžasnou knihu, která překonala má veškerá očekávání. Marně hledám nedokonalosti. Je to jako nečekaný zázrak. Vezme vás na dobrodružnou výpravu, kamkoli chcete. Vezme vás na cestu s tím nejmilejším doprovodem, jaký si dokážete představit. Po celou dobu vás bude příjemné hladit, jako když sluníčko hřeje tak akorát. Jana vás také nechá nahlédnout do svého malířského nitra. A činí tak s upřímností natolik odzbrojující, že si Vás prostě musí získat. Pokud čtete tyto řádky, máte před sebou možnost zažívat nekonečná dobrodružství vždy, když budete mít chuť vzít do ruky tužku. Sedím na terase a vidím svět plný barev, života. Obloha je zase modrá."
Tomáš Novákvedoucí vysílání, Hitradio Vysočina, www.radiovysocina.cz

Eliška Bochová 

Vezměte od teď svoji náladu do vlastních rukou

eBook Relaxuj Kresbou a bonus Relaxuj Květinami stojí: 765 Kč

Dnes oba eBooky získáte za 570 Kč

K eBooku získáte i bonusovou přílohu
Z důvodu velkého zájmu prodlouženo do půlnoci 30.9.2020

EBook oproti klasické knížce má tu výhodu, že se mnou jako autorem máte bezprostřední kontakt, můžete se kdykoli na něco zeptat a já se vám budu věnovat. Můžeme vaše kresby dál konzultovat a posouvat vaše kreslení kupředu. S Vieweghem si o jeho knize prostě nepokecáte. :-)

Máte nějaké dotazy?

Napište mi na email jana@janacardova.cz nebo zavolejte na 739 640 019 a já Vám ráda odpovím.

Abyste si s hlavou plnou kreativních nápadů mohli hodit nožky nahoru,
Vám přeje Jana Cardová