Co najdete na mých stránkách?

Co najdete na mých stránkách?

 

Slyšela jsem od mnohých z Vás, jak rádi byste se zúčastnili výtvarného kurzu, ale nehodí se Vám vypsaný termín nebo bydlíte daleko. Tím vším se oddaluje Vaše radost z tvůrčí aktivity. A tak jsem se rozhodla využít internet a pracovat s Vámi skrze něj. Možností je nepřeberně! Pojďme si tedy říct, jak se můžete zapojit:

Za prvé bych ráda zdůraznila jednu základní věc: Tyto mé stránky slouží k aktivní komunikaci a tvorbě. Vždy jsem za nimi já, připravená a ochotná s Vámi diskutovat nad Vašimi konkrétními nápady, zodpovídat Vaše otázky a řešit Vaše potíže na cestě za tvorbou. Fráze „napsat mi můžete na jana.cardova@gmail.com“ opravdu není jen fráze. Tak pište, komentujte, ptejte se. Jsem tady.

 

Co Vám tyto stránky jako budoucímu tvůrci mohou nabídnout?

1) Budu Vám zde pravidelně psát různé články – rady ohledně výtvarných technik, reportáže ze zajímavých kulturních akcí, seznámím Vás s nejrůznějšími inspirativními lidmi nebo Vám napíšu, kde se můžeme vidět na workshopech osobně.

2) Můžete si zde stáhnout eBooky (elektronické knihy) – eBook „Jak snadno přetvořit stres v krásnou kresbu“ je pro Vás připraven zdarma.  Aktivně pracovat se svojí náladou a vytvářet krásné kresby prostřednictvím odpočinku Vás naučí eBook „Ralaxuj kresbou“.

3) Připravuji webináře – to je obdoba výtvarné přednášky, ale probíhá virtuálně prostřednictvím videí a on-line konverzací.

4) Přidejte se k on-line kurzu – internetový workshop, který obsahuje několik lekcí v daném výtvarném tématu a cílem je např. namalovat obraz nebo vyrobit šperk. Dostanete balíček s potřebným materiálem a budou pro Vás připravené úkoly, které budete plnit a nad kterými pak budeme diskutovat. Pokud na Mars doručují poštu a je tam internetové připojení, můžete absolvovat kurz klidně odtamtud. :-)

5) Osobní komunikace – pro mě naprosto samozřejmá věc. Napište prostřednictvím mailu o radu, vyfoťte Vaši práci do přílohy a pobavíme se o tom.

Takže směle do toho, máte mě po ruce! Potěšte se a inspirujte například souborem akvarelových krajin studentů, kteří se mnou již tvořit začali, a mějte pěkný den!

VAŠE JANČA

[nggallery id=2]

admin

Jsem malířka a lektorka, která miluje olejomalbu a relaxační kresbu. Zkoumám svět skrze své obrazy a i vás naučím malovat a kreslit v projektu "Od tvořílka k umělci"

Napsala jsem pro vás eBook zdarma "Jak snadno přetvořit stres v krásnou kresbu" a "Relaxuj kresbou."

Zamilovala jsem si on-line kurzy, a tak se mnou můžete tvořit i na dálku. Pomůžu vám vypěstovat v sobě tvůrce.

Vydejte se se mnou na cestu, kde budete překvapovat sami sebe!

Napsat mi můžete na jana@janacardova.cz nebo mrkněte na facebook.

Komentáře